دانشگاه فدرال کازان دانشگاه علوم پزشکی کازان دو قرن پیش (۱۸۰۴ میلادی) توسط امپراتور الکساندر اول در مرکز زیبای کازان تاسیس شد. این دانشگاه با بیش از دو سال فعالیت علمی در زمینه علوم پزشکی و اختصاص پزشکان زیادی به جامعه پزشکی یکی از بزرگ ترین دانشگاه های پزشکی و محبوب ترین در روسیه و جهان است. علم ویرا میخواهد تحصیل در روسیه را برای شما آسان کند

تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی کازان آرزوی همه است. این دانشگاه دارای بالا ترین استاندارد های آموزشی در جهان است. امروز می بینیم که رویا های امپراطور الکساندر اول محقق شده است. دانشگاه کازان روسیه یکی از پدید آورند گان علم پزشکی در جهان است و دارای بالا ترین سطح تحصیلات عالی است. از جمله یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت روسیه دانشگاه فدرال کازان است.

سیستم آموزشی در این دانشگاه محبوب جهانی دانشجو محور است و دانشجویان روزانه موظف به انجام کار های خاصی هستند. لازم به ذکر است که رتبه جهانی دانشگاه ها زیر ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

دانشجویان دانشگاه فدرال کازان به طور مداوم در حال ارزیابی آکادمیک هستند، بنابراین ما به شما می گوییم که برای این که یک دکتر خوب در سطح جهانی باشید، دانشگاه پزشکی کازان روابط عالی را برای شما فراهم می کند، اما بدانید که ورود و تحصیل در این دانشگاه سختی ها و مشکلات خود را دارد و به راحتی هر دانشجویی نمی تواند وارد این دانشگاه شود.

 

تحصیل در دانشگاه فدرال کازان آسان است

 

دوستان عزیز و همراهان گرامی، این شهر به نام ایالت کازان روسیه (kpfu) است، اما گاها ایرانی ها به اشتباه به آن قازان می گویند (باید مطلع باشید که روس ها نمی گویند ق چون این کلمه را در الفبای خود ندارند). شهر کازان روسیه از زیبایی های بی نظیری برخوردار است، یکی از ایالت هایی با هزینه های زندگی بسیار کم و مکانی عالی برای تحصیل و زندگی دانشجویی است می توان به این شهر اشاره کرد. شهری تاریخی و بسیار زیبا، تضمین می کنیم از زندگی در آن خسته نخواهید شد.

دانشگاه فدرال کازان

 

جالب است بدانید این شهر یک شهر بین المللی و چند فرهنگی است و جمعیت مسلمان زیادی دارد. به طور کلی، علاوه بر صد ها مزیتی که تحصیل در روسیه به شما ارائه می دهد، مزیت دیگر این است که مسلمانان در تمام شهر های روسیه زندگی می کنند.

باید به دوستانی که با غذا ها مشکل دارند (به غذا های حلال و حرام بسیار اهمیت می دهند) بگوییم که در سراسر کشور پهناور روسیه غذای حلال به فروش می رسد و در این کشور نیز رستوران های حلال زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، حتی در شهر هایی مانند آستاراخان یا کازان، تعداد رستوران ها و کافه های حلال بیشتر از غیر حلال ها است.

فقط در این شهر است که می توانید با چشمان خود همزیستی مسالمت آمیز فرهنگ شرقی و غربی را لمس کنید. بیش از هزار مرکز پزشکی و آموزشی به صورت مستقیم و غیرمستقیم تحت نظارت این دانشگاه قرار دارند و در حال حاضر بیش از ۱۴۰۰ استاد و پزشک برتر روسیه در این دانشگاه تدریس می کنند.

دانشگاه علوم پزشکی کازان کتابخانه های بزرگ و متعددی برای بهره مندی دانشجویان خود دارد. دانشگاه علوم پزشکی کازان مورد تایید وزارت بهداشت ایران است و می توانید از مدارک خود که از این دانشگاه دریافت کرده اید به راحتی و با اطمینان کامل استفاده کنید.

 

رتبه و رنکینگ دانشگاه فدرال کازان روسیه

در رتبه بندی QS دانشگاه های جهانی در سال ۲۰۲۱، دانشگاه فدرال کازان (KFU)  در بین ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد. در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در رشته های تحصیلی، یکی از ۲۰۰ دانشگاه برتر در زمینه زبان شناسی و یکی از ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان در رشته های ریاضی و فیزیک است. دانشگاه فدرال کازان به طور کلی به عنوان یک دانشگاه سه ستاره در سیستم رتبه بندی QS با پنج ستاره در رده “تجهیزات” (نمره برتر) و چهار ستاره در رده “نوآوری” و “آموزش” رتبه بندی می شود.

بیش از ۴۰۰۰ دانشجوی بین المللی از حدود ۹۰ کشور جهان در دوره های دانشگاه فدرال کازان شرکت می کنند. دیدگاه بین المللی دانشگاه در فرصت های تحقیق و تبادل منعکس می شود و دانشجویان و اساتید دانشگاه فدرال کازان در برنامه های تحقیقاتی و تبادل دوجانبه در ۲۹۰ موسسه شریک در ۶۴ کشور شرکت می کنند.

 

دانشگاه فدرال کازان

 

بورسیه تحصیلی دانشگاه فدرال کازانروسیه

تحصیل در روسیه آسان است : دانشگاه کازان دارای بورسیه های ویژه است و از نظر مکان های بورس یکی از دانشگاه های پیشرو در این زمینه است. اگر سوالی در این مورد دارید می توانید در کامنت ها بپرسید در اسرع وقت پاسخ دهیم.

هر ساله دانشجویان خارجی این فرصت را دارند که برای بورسیه تحصیلی دولت روسیه اقدام کنند. دولت روسیه تمام هزینه های تحصیل و کمک هزینه ماهانه را پرداخت خواهد کرد.

شرایط بورسیه های تحصیلی دانشگاه کازان روسیه به شرح زیر است:

 • هزینه های سفر، نگهداری و بیمه شامل این خدمات نمی شود.
 • لطفا توجه داشته باشید که معیار ها و تعداد بورسیه ها بستگی به کشور متقاضی دارد.
 • برای رقابت برای دریافت بورسیه تحصیلی و رقابت با سایر دانشجویان متقاضی باید در آزمون شرکت کند.
 • این آزمون سالی یک بار در دی ماه یا به عبارتی ژانویه برگزار می شود.
 • توجه داشته باشید که مهلت ثبت نام برای متقاضیان از اسفند تا خرداد است (از ماه مارس تا ماه ژوئن ).
 • در این مورد می توانید با ما تماس بگیرید.

دانشگاه فدرال کازان

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه فدرال کازان

برای ثبت نام در دانشگاه کازان روسیه مدارک مورد نیاز به شرح زیر است:

 1. جمع آوری مدارک ثبت نام و ارائه فرم های عمومی و اختصاصی به دانشگاه.
 2. صفحه اول پاسپورت را کپی کنید
 3. ارسال مدارک تحصیلی
 4. ارائه گواهی پزشکی (حداقل اعتبار ۳ ماه)
 5. هر مدرکی که رزومه محسوب می شود. مانند توصیه نامه، مقالات علمی معتبر، پیروزی در مسابقات بین المللی، گواهینامه زبان یا نوع مهارت و …

در نظر داشته باشید که تمامی مدارک ار جمله مدارک مورد نیاز برای ویزا باید ترجمه و تایید شوند. خبر خوب دیگر این است که دانشگاه های روسیه به دانشجویان دانشگاه های خارجی در سایر کشور ها نیز بورسیه می دهند.

موسسه مهاجرتی علم ویرا یکی از بهترین مجموعه های مهاجرتی است که صفر تا صد تحصیل در روسیه و سایر کشور ها را برای شما فراهم می کنند.علم ویرا دارای مجرب ترین مشاورن مهاجرتی است که با توجه به توانایی های شما می توانند مقصد خوبی برای موفقیت شما فراهم کنند جهت ارتباط با مشاورین علم ویرا با شماره تلفن ۹۱۰۱۱۷۳۳ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

سایت دانشگاه فدرال کازان:https://eng.kpfu.ru/

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.